Страхът от черен пиар кара ГЕРБ (а и другите партии) да обявят кандидат-президентската си двойка за предстоящите президентски избори на възможно най-късен етап.
Страх кандидат пази
"Чисто тактически е по-добре да обявим кандидат - президентската двойка на ГЕРБ на по-късен етап. Ние искаме да има спокойствие и устойчивост в управлението и да намалим тази политическа риторика, която някой път излиза извън границите на нормалното поведение. Затова смятаме, че колкото по-късно влезем в реалната предизборна кампания за президетските избори, толкова повече ... прочети още


